Вентильовані фасади

Вентильований фасад

ventiliovanij-fasad З’явилися навісні фасадні системи у Німеччині. Вони відразу ж завоювали популярність серед архітекторів і будівельників і стали широко застосовуватися в будівельній галузі багатьох країн світу. На сьогоднішній день вони вже неодноразово доводили свою значущість, багато фахівців ставлять їх в один ряд з основними матеріалами, використовуваними при будівництві житлових і промислових будівель і комплексів. Навісні вентильовані фасади добре зарекомендували себе як під час будівництва нових будівель, так і в процесі реконструкції старих, що робить їх універсальними.

Навісні вентильовані фасади, що з'явилися на українському ринку відносно недавно і впевнено продовжують завойовувати популярність . Ці конструкції легко справляються з вітровими навантаженнями, захищають зовнішні стіни від дії опадів. Роботи по монтажу таких фасадів можна проводити в будь-яку пору року, за любої погоди. Навісні фасади легко встановлюються і на новозбудованих об'єктах і на тих, що реконструюються.      

Вентильований фасад має декілька переваг:

-    відповідність сучасним вимогам дизайну;
-    можливість комбінування різних колірних та фактурних рішень;
-    бездоганні тепло і звукоізоляція;
-    ефективна вентиляція стін будівлі;
-    монтаж не вимагає попереднього вирівнювання стін будівлі;
-    стійкість до шкідливих факторів зовнішнього середовища;
-    довговічність;
-    екологічність;
-    забезпечення комфортного мікроклімату в середині приміщення;
-    легкість конструкції;
-    мінімальний догляд у процесі експлуатації;
 
Вентильовані фасади - являють собою конструкцію, що складається з системи кріплень,  утеплювача, вітрового і парового бар'єрів, а також облицювального матеріалу. Конструкція кріпиться за допомогою кронштейнів до стін, зміцнення кронштейнів відбувається за рахунок спеціальних анкерів. Мінеральну вату укладають до монтажу профілю таким чином, щоб не залишалося проміжків між матами утеплювача.

Закріплюється теплоізоляційний матеріал зонтичними дюбелями, рекомендовано накривати його мембраною. Вона захистить утеплювач від вологи і вітру . Монтаж профілів проводиться з урахуванням того, що необхідно залишити вентиляційний зазор між облицюванням і утеплювачем. Направляючі профілі закріплюють за допомогою кронштейнів. Довговічність несучої конструкції залежить від якості матеріалу, для виготовлення металевих частин застосовується оцинкована сталь і анодований алюміній. Облицювання фасаду - завершальний етап робіт.

Види вентильованих фасадів:

 1  2  3  4  5
Композитна панель Керамічний граніт Натуральний граніт Фіброцементна плита Сайдинг
Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net