Ремонтні роботи

З чого починається професійний ремонт?

Професійний ремонт починатися з розробки дизайн-проекту. А якщо точніше, то з виїзду нашого фахівця до Вас у гості щоб дізнатися всі ваші побажаннями з ремонту, а також проведення необхідних замірів та складання попереднього кошторису .

Види ремонту:

- косметичний (поточний) ремонт;
- капітальний ремонт.

Косметичний (поточний) ремонт;

Поточний ремонт характеризується заміною тільки фінішних покриттів в обробці приміщень. У якийсь момент Ви помічаєте, що стіни вже не такі яскраві, на підлоговому покритті багато подряпин, та й стеля вже виглядає не так привабливо, як раніше. Значить настала пора змінити обстановку і зайнятися косметичним ремонтом. Його не можна назвати зовсім простим і дешевим: адже обновляющие роботи іноді ускладнюються заміною віконних профілів і дверей, плитковими роботами на кухні і в санвузлі, а також установкою підвісних або натяжних стель. Основними видами робіт при поточному ремонті є:

- Роботи з демонтажу (очищення стін і стель).
- Стелі (шпаклювання та фарбування).
- Стіни (шпатлювання, фарбування, наклейка шпалер).
- Підлоги (вирівнювання, настилання ламінату або лінолеуму, укладання плитки).
- Електрика (заміна електроустановок, штрабленіе).
- Санвузол (укладання плитки і керамічної плитки, заміна сантехніки).

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт, як правило, супроводжується створенням дизайн проекту - талановиті та досвідчені дизайнери допоможуть створити бездоганний інтер'єр, що відображає індивідуальність вашого характеру і який підійде під ваші вимоги до функціоналу.

При капітальному ремонті проводитися набагато більший обсяг робіт ніж при поточному. Як правило, в процесі капітального ремонту, робиться часткова або повна перепланування приміщень, заміна інженерних комунікацій, демонтаж існуючих покриттів і подальша повна обробка . Капітальний ремонт будь-якого приміщення, будь це квартира, офіс або магазин немов надає йому друге дихання, поєднуючи підвищену функціональність з радують око інтер'єрами. Якісний капітальний ремонт квартир в новобудовах продовжує життя будівлі, покращує настрій і самопочуття, посилює безпеку приміщень.

Капітальний ремонт включає в себе наступні роботи:

1. Дизайн- проект - це комплект креслень і малюнків, на підставі яких будуть проводитися ремонтні роботи. Дизайн-проект допомагає створити внутрішнє середовище, створити стиль інтер'єру, передати настрій, призвести функціональне зонування.

2. Стелі (нанесення високоякісної штукатурки, установка і монтаж підвісних багаторівневих, гіпсокартонових, натяжних).

3. Стіни (вирівнювання високоякісної штукатуркою по маяках, фарбування, нанесення декоративної штукатурки).

4. Підлоги (вирівнювання стяжки під рівень, установка регульованих "фальшпідлоги", укладання паркету і керамічної плитки).

5. Електрика (монтаж електроустановок та електрощита, прокладка або заміна проводів, вимикачів, розеток, монтаж інтернет-розеток, телевізійних розеток, телефонних розеток і проводів, розеток ).

6. Санвузол (заміна сантехніки, прокладання каналізації, підведення водопроводу, підключення сантехніки, вкладання керамічної плитки).


Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net