Оздоблювальні роботи

 Внутрішнє оздоблення котеджів


кабінет  Напевно, найважливішу роль у ремонті грають оздоблювальні роботи. Адже саме після оздоблювальних робіт Ваша квартира, котедж, магазин чи офіс буде виглядати саме так як Ви і хотіли. І якщо це дійсно так, то можна говорити сміливо про те, що гроші і час витрачені не даремно.

Іншим важливим моментом є правильний вибір матеріалів - найкраще, якщо вони будуть екологічно чистими і безпечними для здоров'я людини.

Наша фірма надає послуги з внутрішнього оздоблення приміщень будь-якої складності.

Чорнова обробка приміщення виконується після прокладки і перевірки всіх комунікацій.

Етапи чорнових робіт:

Штукатурні роботи - перший етап підготовки стель і стін. Від того, на скільки якісно будуть проведені штукатурні роботи, залежатиме подальша робота з оштукатуреним об'єктом . Вирівнювання стель і стін штукатурними сумішами робиться для того, щоб приховати нерівності поверхні, які складають більше 5мм . При цьому можуть використовуватися як цементні, так і гіпсові суміші. Одна з переваг гіпсових штукатурних сумішей - більш швидке висихання Якщо ж нерівності не перевищують 5мм, то цілком можливо обійтися шпаклюванням.

Шпаклювальні роботи. Шпаклівка стелі та стін проводиться для вирівнювання невеликих нерівностей після штукатурних робіт, щоб отримати рівну поверхню і надалі проводити роботи з обклеювання шпалерами приміщення або з нанесення декоративних покриттів.

Гіпсокартонні роботи застосовується як альтернатива штукатурних роботах. При обробці стель і стін збільшується якість і швидкість обробки. Гіпсокартон може кріпитися двома способами: за допомогою металевого профілю і клейовий спосіб . Кріплення за допомогою профілю застосовується для установки навісних стель, а також для вирівнювання стін, якщо великий перепад рівня поверхні.

Стяжка підлоги - це проміжний шар між бетонною підлогою і покриттям підлоги. Вона може бути виконана цементно-піщаним розчином, також застосовується так звана суха стяжка, коли по направляючих насипається керамзит дрібної фракції і укладаються гипсоволоконних листи (ГВЛ). Листи кріпляться між собою на клей і саморізи. Перевага насипного статі в тому, що виключаються "мокрі" роботи і не потрібен час на висихання стяжки.

У випадках, коли перепади підлоги в квартирі або будинку незначні, можна усувати їх наливними самовирівнюючими сумішами.

Фінішним етапом всіх ремонтно- будівельних робіт є чистове оздоблення.

ванна спальна дерево хол 1 кухня2

Декоративне оздоблення здійснюється із суворим дотриманням порядку виконання робіт. Спочатку необхідно виконати облицювання кахелем, декоративним каменем, плиткою або мозаїкою, після чого можна, пофарбувати стелі і стіни. Альтернативою фарбування стін служать: обклеювання стін шпалерами або нанесення декоративних штукатурок.

Влаштування чистових підлог може бути виконане з натурального паркету, паркетної дошки або ламінату. При застосуванні цих матеріалів особливу увагу потрібно зосередити на ступеня вологості приміщення. Крім того, матеріал кілька днів до укладання повинен, у відкритому стані, полежати там, де його будуть застосовувати.

На фінішному етапі проводяться столярні роботи, монтаж світильників, розеток і вимикачів.


Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net