Утеплення пінопластом, мінеральною ватою

                                                     Система утеплення «Мокрий фасад»


Система утеплення СТОЛІТ лого 800х600 При будівництві в умовах українського клімату, дуже важливо особливу увагу приділяти питанням утеплення та ізоляції будинку. Особливо це актуально в останні роки, у зв'язку з постійним подорожчанням енергоносіїв. Технології утеплення будинків постійно вдосконалюються, адже на кону стоять чималі гроші.

Одна з найпопулярніших серед будівельників технологій утеплення - технологія «Мокрий фасад».

Будівництво будинків за технологією утеплення «Мокрий фасад» - це технологія створення фасаду, при якій базовий, теплоізоляційний і зовнішній шари скріплюються в одну багатошарову, але монолітну, нероздільну конструкцію. Зовнішній шар штукатурки наноситься на теплоізоляційний шар в сиром «мокрому» стані, саме тому технологія отримала назву «мокрий фасад». Зовнішня штукатурка може бути будь-якого коліру, що дає значну свободу для творців дизайну екстер'єру будинку .

Будинок за технологією «Мокрий фасад», застосовувана при будівництві фахівцями компанії, дозволяє нашим клієнтам отримати принципово новий рівень енергозбереження та економії. Ми пропонуємо широкий вибір теплоізоляційних матеріалів, які зроблять життя в Вашому будинку комфортніше і тепліше.


Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net