Фасадне скління

Фасадне скління

Світлопрозорі фасади - це системні рішення для втілення самих різних архітектурних і будівельних завдань. Легкі конструкції з скла і алюмінію можуть стати стілеобразующим елементом у реалізації архітектурної конструкції будь-якої конфігурації і рівня складності. А можуть перетворити або приховати явні похибки при реконструкції та ремонті будівлі.

Sільмаг Основою для скління фасадів є алюмінієва стійко- ригельна профільна система. Ця вітро -і водонепроникна система призначена для виготовлення вертикальних і похилих навісних фасадів, зимових садів, світлових і зенітних ліхтарів. Утворений каркас може бути заповнений всілякими матеріалами: склопакетами, сендвіч-панелями і т.д.Стійко- ригельна система повністю відповідає вимогам СНіП . Особливості системи: опрацьовані вузли примикання, їх гідро-і паро- ізоляція, що дозволяють уникнути застосування герметиків . Ці системи легко комбінуються з іншими системами,  призначеними для виготовлення будь-яких видів вікон і дверей.

Стійко-ригельна система для виготовлення алюмінієвих фасадів і покрівельних конструкцій не тільки дає необмежену свободу для творчості дизайнерам і архітекторам, але і дозволяє створювати красиві і міцні максимально прозорі конструкції за рахунок мінімізації товщини застосовуваних профілів.

Основні види стійко-ригельних світлопрозорих фасадів:

1. Класичні - у фасадних системах конструктивно передбачена видима зовнішня частина конструкції (декоративні притискні планки).

2. Структурні (напівструктурні) - у фасадних системах конструктивно передбачено приховане кріплення елементів заповнення (без притискних планок).  

         F50_2_1_s F50_3_3
Переваги алюмінієвих фасадів:

-    тривалий термін служби;
-    стійкість до деформації і корозії;
-    захист будівлі від впливу погодних факторів;
-    висока теплоізоляція і звуконепроникність приміщення;
-    можливість виготовлення конструкцій будь-якої геометричної форми, у тому числі з переходом вертикального фасаду в похилий;
-    можливість використання в приміщеннях з підвищеною вологістю (зимові сади, басейни і т.д.) завдяки спеціальній системі влагоотвода;
-    простота догляду;
-    екологічність.


Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net