Алюмінієві вікна, двері

Алюмінієві вікна

Алюміній - сучасний, якісний, технологічний і естетичний спосіб зберегти тепло в приміщенні. Алюмінієві вікна володіють легкістю і, в той же час, високою міцністю, гладкістю поверхні, чіткою геометрією, стійкістю до відкритого вогню, антимагнітністю, чудовою звуко -і теплоізоляцією, високими пластичними характеристиками, практично необмеженою можливістю оформлення. Велика кількість форм виконання і типів відкривання алюмінієвих вікон, а також всі перераховані вище їх властивості роблять їх все більш популярними при склінні вікон, балконів, лоджій, фасадів.

оксамит2,1  Алюмінієві вікна виготовляються з використанням системи холодних і теплих алюмінієвих профілів, представлених на ринку різними виробниками, які постійно працюють над питаннями вдосконалення своїх конструкцій.

Віконні алюмінієві профілі служать не тільки за своїм прямим призначенням - для виробництва алюмінієвих вікон, а й дозволяють виготовляти більш масштабні конструкції, зокрема для засклення балконів, лоджій і інших різних фасадних конструкцій. Технологічно збірка алюмінієвих вікон являє собою механічне з'єднання кутів шляхом їх опресування з сухарями або кутовими шплинтами.


Алюмінієві двері

- Ідеальне сучасне рішення завдяки своїм неперевершеним якостям!

S середина Алюмінієві дверні конструкції відрізняються надійністю, довговічністю, легкістю і широкими можливостями по зовнішньому оформленню. На сьогоднішній день алюмінієві двері широко використовуються в будівництві і встановлюються в основному в громадських будівлях (офісні центри, банки, ресторани, готелі тощо).

Алюмінієві двері виготовляються з використанням системи холодних алюмінієвих профілів і системи теплих алюмінієвих профілів.

Відмітною властивістю теплих алюмінієвих систем є наявність термомоста (поліамідна термовставка, армована скловолокном). Основним призначенням термомоста (терморозрив - ще один використовуваний термін) є теплоізоляція. Досягається це шляхом запресовування поліамідних смуг в зовнішню і внутрішню частини віконного профілю. Максимальне зниження теплопровідності відбувається завдяки використанню багатокамерного термомоста.

Для цієї ж мети служить елемент з пінополіуретану, що розташовується всередині профілю. Іноді в поліамідних термомостов застосовуються спеціальні волокна з легкоплавкого матеріалу, які при нагріванні збільшуються в розмірах і підвищують міцність профілю на зрушення в поздовжньому напрямку. Виготовлення (виробництво) алюмінієвих дверей - це складний технологічний процес

Алюмінієві двері з використанням холодної профілю найчастіше встановлюються всередині приміщень. У той час, як теплі алюмінієві двері, з урахуванням їх високого ступеня теплозахисту, використовуються в зовнішніх дверних отворах (вхідні дверні конструкції або приміщення, в яких повинен підтримуватися певний температурний режим).


Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net