Гаражні ворота "Алютех" та ролети

Гаражні ворота, автоматичні ворота для гаража

Гаражні ворота «Алютех» широко використовуються при будівництві котеджів , гаражів і паркінгів.
   
Переваги гаражних воріт:

alutex-rowno-1 зручність і простота використання ,
надійність і безпека ,
хороша герметизація отвору ,
відмінна теплоізоляція.
                                                                                     
Секційні гаражні ворота володіють рядом незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаража складається з декількох секцій , рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних , полотно воріт переходить з вертикального ( закритого ) положення в горизонтальне (відкрите) , йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри прорізу , економить простір перед воротами і всередині гаража. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності.

Слід зазначити , що автоматичні гаражні ворота « Алютех» мають відмінні характеристики міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота « Алютех » виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру , що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Види управління гаражними воротами

Секційні гаражні ворота «Алютех»

Секційні гаражні ворота можна без праці відкривати і закривати вручну , так як їх вага скомпенсований пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт « Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 150Н ( = 15 кг).

Автоматичні гаражні ворота «Алютех»

alutex-rowno-2 Гаражні ворота , оснащені електроприводом , забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматичні ворота для гаража «Алютех» з дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг . Щоб відкрити автоматичні ворота , необхідно лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління, і ворота відкриті. Важливо , що в разі перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим управління за допомогою механізму розблокування.

Автоматичні ворота для гаража прості і безпечні в управлінні . При зіткненні з перешкодою ворота зупиняються і потім відкочуються назад . Автоматичні ворота « Алютех » відповідають вимогам безпеки Європейського союзу , Республіки Білорусь , України та Російської Федерації.

Ресурс пружин , вживаних в гаражних воротах « Алютех» , розрахований на 25 000 циклів підйому-опускання , що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації (по чотири підйому-опускання воріт щодня протягом усього періоду).

Типи гаражних воріт « Алютех»

1. Гаражні ворота серії Класика

Максимальний розмір воріт даної серії становить 5000 x 3085 мм.

Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин , розташованих над полотном воріт.

Конструктивні особливості

alutex-rowno-3

У гаражних воротах « Алютех » застосовується регульована сполучна муфта , яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу щодо один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.

У стандартний комплект гаражних воріт входить спеціальний пристрій ( запобіжна Храпова муфта ) , яке встановлюється на кожну торсійну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.

Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму « гнутий лист» , завдяки чому володіє високими характеристиками міцності і забезпечує надійне з'єднання комірних панелей.

У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч -панелей до прорізу , забезпечуючи тим самим додаткову тепло- та звукоізоляцію воріт. Кронштейни виготовлені з корозійно- стійких матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії , що гарантує надійну роботу воріт впродовж всього терміну їх експлуатації.

По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку , які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору . Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт .

Типи монтажу

Три типу монтажу гаражних воріт ( низький , стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні ворота практично в будь гаражний отвір.

2. Гаражні ворота серії Standard

Максимальний розмір воріт серії Standard складає : ширина - 3500 мм , висота - 3085 мм.

Відмітна особливість воріт даної серії полягає в тому , що балансування їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягання забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільне опускання .

Пружини розтягання в воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними - по дві з кожного боку.

Використання пружин розтягування дозволяє значно скоротити час монтажу воріт. Процес монтажу воріт від його початку до здачі об'єкта замовнику займає всього 2,5-3 години.

Секційні ворота серії Standard можуть монтуватися практично в будь гаражний отвір . Для їх установки необхідна перемичка всього 100 мм , що дуже зручно в разі заміни старих залізних орних воріт на сучасні секційні ворота « Алютех ».

Конструктивні особливості

alutex-rowno-4
 
Система « пружина в пружині » надає додаткову безпеку воротах . Ця система забезпечує захист від відскоку ( викиду пружин з направляючих ) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищений патентом.

У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч -панелей до прорізу , забезпечуючи тим самим додаткову тепло- та звукоізоляцію воріт.

Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити чи послабити натяг пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході подальшої експлуатації воріт.

Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт .

типи панелей

Секційні ворота « Алютех» в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі привет- тек , так і котеджу в класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків ( мікрохвиля , горизонтальний гофр , фільонка ) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.  

Ворота з сендвіч -панелей , що імітують текстуру деревини (золотий дуб , темний дуб , вишня) , володіють всіма перевагами сталевих воріт і надають котеджу елемент престижу та індивідуальності.

alutex-rowno-6

Можливість фарбування воріт « Алютех» в будь-який колір за шкалою RAL дозволяє добитися ідеального колірного поєднання з вікнами , покрівлею і фасадом будівлі.
 
8 кольорів за стандартною ціною:

alutex-rowno-7


Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net