Скляні козирки, навіси

Скляні козирки та навіси зі скла

Якщо ви хочете надати будівлі оригінальність і, разом з тим, забезпечити додатковий захист в зоні входу, - ставте скляні козирки. Особливий ефект додають козирки зі скла, вдало поєднуються з іншими скляними виробами, наприклад, що поєднуються зі скляними дверима або вхідною групою зі скла.

козирьок скло Як матеріал для виробництва скляних козирків зазвичай вибирається особливе скло і фурнітура з нержавіючої сталі. За правилами для скляних козирків береться загартоване скло товщиною в 6-12 мм і поєднується з іншим матеріалом - триплексом. Цей сплав матеріалів робить вхідні конструкцію міцною і легкою. Оскільки, при виготовленні триплексу застосовуються різноманітні барвники та плівки, козирок зі скла може мати найрізноманітнішу забарвлення і текстуру.

Скляні козирки завдяки своїй високоякісній фурнітурі, скляні козирки витримують великі навантаження, створювані снігом і вітром, а також володіють стійкими і гранично високими противокоррозийной характеристиками.

Застосовуються скляні козирки частіше в зовнішній обробці будівель, не тільки всередині приміщення. Скляні козирки ставляться над входом в будівлю в цілях захисту від дощу, снігу або сонця. Скляні навіси можна також використовувати для облаштування альтанки або відкритого гаража.

козирьок скло2 До скла, що ставлять на вулиці, пред'являються особливо високі вимоги з довговічності,  міцності і безлічі інших параметрів, наприклад, тепловому впливу навколишнього середовища.

Козирки із скла також зовнішні скляні козирки повинні бути готові і до можливих серйозних механічних навантажень, таким, як налипання снігу на навіс, падіння на нього бурульок або гілок. При цих навантаженнях велике значення має якість всієї конструкції: якість, як самого скла, так і каркаса, і кріплень.

Взагалі багатошарове скло триплекс - це дуже міцний і безпечний матеріал. Фактично цьому склу можна надати будь-яку форму і колір. Скляні козирки можуть виготовлятися як з цілісного скла, так і з блоків будь-якої форми. Так що майте на увазі, що скляні козирки і навіси можна зробити абсолютно унікальними і не схожими на інші.

Навіси з скла як саме зміцнити надійність скляного козирка? Щоб скляний навіс прослужив довго, необхідно ще на стадії його розробки максимально ефективно і якісно спроектувати каркас всієї конструкції. Елементи каркаса, які використовуються при виробництві скляних козирків, виготовлені з латуні, нержавіючої сталі, алюмінію і його нержавіючих сплавів.


Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net