Корисні статті

02.05.2014
Скління балконів і лоджії металопластиковими вікнами.

 

images Балкони в міських квартирах , в більшості своїй , є практично не використовуваними площами. Не надто приємними для перебування вони стають через сніг , пил , сміття та інший бруд , який періодично потрапляє в цю частину житла. Тим , хто хоче зробити з балкона повноцінну кімнату , ідеально підійде засклення балконів пластиковими вікнами , які забезпечать надійну тепло -та звукоізоляцію.
 
Скління балкона вікнами з теплого ПВХ- профілю дозволяє перетворити його в кімнату
При вирішенні цього питання , перш за все , необхідно визначитися з тим , що ви бажаєте отримати в кінцевому результаті :


• Захист балкона від пилу й опадів. Це можна отримати при будь-якому варіанті скління.
• Зручність експлуатації. У цьому випадку так само багато різних варіантів скління , кожен з яких володіє перевагами і недоліками.
• Тепло . Основною причиною появи холоду є вітрової знесення . Скління пластиковими вікнами допоможе позбутися від протягів , тим самим вирішивши поставлене завдання.


Скління лоджії пластиковими вікнами


srd4GEu4nxM Використання пластикових вікон для скління лоджій є одним з найбільш популярних варіантів способів обробки відкритого простору житла. ПВХ -вікна включають в себе пластиковий профіль і склопакет , який може складатися з однієї або декількох камер. У більшості випадків пластикові вікна використовують при теплом способі скління. На відповідний вибір кількості камер склопакета впливає рівень теплоємності приміщення.


Пластикове скління лоджій - переваги

• Високі показники надійності і довговічності.
• Можливість підгонки , що підходить під будь-яку форму і розмір вікна .
• Легкість установки , що дозволяє провести монтаж своїми власними силами.
• Прийнятна вартість віконної системи , яку може дозволити собі будь-яка сім'я з середнім достатком.
• Якісна герметичність , що дозволяє отримати ефективне збереження тепла і надійну звукоізоляцію.
• Відсутність необхідності в складному    догляді.
• Відсутність можливості виправити дефекти , якщо на пластику виникнуть подряпини або пошкодження.
• електростатічность ПВХ- вікон.
• В разі неправильного встановлення - швидкий знос .
• Можливість появи конденсату і підвищення рівня вологості в приміщенні.


Скління лоджій пластиком - недоліки


Пластикові вікна , скління лоджій якими все ж має свої деякі недоліки , стають все більш популярними і затребуваними. Скління ПВХ- конструкціями вважається одним з найбільш швидких і зручних способів облаштування балкона або лоджії.


Скління лоджій пластиковими вікнами - фото та корисні рекомендації з вибору блоків


• При виборі профілів пластикових вікон , слід звернути увагу на матеріал , з якого виготовлена їх основа . Найкраще вибирати оцинковану сталь , так як це допоможе уникнути появи іржі.
• Повітряних камер повинно бути не менше трьох , а склопакет повинен бути в ідеалі двокамерним .

Softline-82
• Найбільш оптимальним варіантом вважаються двокамерні склопакети , які складаються з трьох стекол. Їх основна відмінність від однокамерних конструкцій полягає в більш високому рівні звукоізоляції , що особливо важливо для міських квартир.

Варто відзначити , що в деяких ситуаціях доречно скління лоджій пластіковиміокнамі з однокамерними склопакетами. Більшою мірою це відноситься до віконних прорізів великих розмірів .
Двокамерні склопакети можуть істотно збільшити вагу вікна , що надалі викличе деформацію фурнітури.
Якщо ви вирішуєте придбати пластикові вікна , засклення балконів або лоджій по закінченню монтажу порадує надійної тепло- і теплоізоляцією і просто приємним зовнішнім виглядом приміщення. Найголовніше - правильний вибір і установка конструкції.
Засклення балконів пластиковими вікнами
Основною перевагою пластикових вікон вважаються їх високі показники теплоізоляційних властивостей і герметичності. При цьому варто відзначити , що герметичність досягається шляхом деякої втрати простору , так як орні стулки займають чимало місця.
Також необхідно відзначити те , що теплоізоляція балкона являє собою не тільки теплоізоляцію світлового прорізу , а й теплоізоляцію стінок і огорожі балкона.
Для отримання високого рівня ізоляції доведеться докласти масу фізичних і грошових витрат.
           vnutrennjaja-i-vneshnjaja-otdelka-balkona-teplo-i_61
Теплоізоляція стін та парапету балкона


Щоб отримати додатковий житловий простір буде потрібно не тільки пластикове засклення балконів , а й ретельне дотримання правил по їх монтажу.Основна причина полягає в тому , що сама їх конструкція передбачає наявність певних обмежень в їх експлуатації.
Такі вікна призначені для встановлення « у чверть » , що дозволяє повною мірою використовувати їх теплоізоляційні якості.

                                                                                                                                                                            Встановлюючи пластикові блоки , слід штучно створити конструкцію , яка за своєю формою схожа зі стандартною конструкцією дверного пройому.Враховуючи те, що стандартні елементи для таких цілей відсутні , рішення цього завдання покладається на плечі монтажників .

Після цього необхідно вирішити питання про гідроізоляції із зовнішнього боку . Вирішити цю проблему може відлив , прикріплений до плити , але тільки в тому випадку , якщо він володіє конфігурацією , трохи відрізняється від стандартних варіантів . Крім цього , у нього повинна бути низька теплопровідність , що практично виключає необхідність застосування алюмінієвих відливів.

Установка відливу пластикового вікна


Наступна проблема , що супроводжує скління балкону пластиковими вікнами , ціна на які дещо перевищує вартість аналогічних конструкцій з інших матеріалів , - пароізоляція внутрішньої сторони приміщення . Основний з причин появи цієї проблеми є зайва герметичність рам.
Якщо природна вентиляція практично відсутня , позбутися від водяної пари , наявних майже в кожному приміщенні , досить важко.
У неопалювальній зоні ці пари , навіть при незначних температурних перепадах , можуть досягати « точки роси» , що провокує появу конденсату. У результаті цього нерідко з'являються такі неприємності , як цвіль або грибок.


            ostekl-balkon-7
Запітнілі вікна - одна з проблем балкона в холодну пору року


У тому випадку , якщо питання скління балконів пластиковими вікнами цікавлять вас тільки для того , щоб зробити приміщення просто зручним для проживання (а не перетворення його в повноцінну кімнату ) , кількість варіантів реалізації ідеї значно зростає.
Також варто відзначити , що вимоги до пароізоляції балкона , який частково ізольований від інших приміщень , трохи нижче. У цьому випадку можна використовувати не тільки стандартні вікна ПВХ , а й розсувні конструкції.


             f83882d4284314929fc2783aa80fd9e1
розсувні вікна


Вибираючи пластикові вікна , варіанти скління з якими відрізняються великим різноманіттям , для монтажу конструкцій рекомендується звернутися до професійних фахівців . Якісно виконати необхідні роботи зможе далеко не кожна людина , а на виправлення всіляких помилок можуть піти чималі грошові кошти.


// Попередні статті...

Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net