Корисні статті

23.04.2014
Скління вітрин , магазинів і ресторанів.

 

 rast_0285  
 Скління зовнішніх вітрин - весь товар обличчям до покупця , все краще на самому видному місці Відомо , що саме вітрина є свого роду « обличчям» будь-якого магазину , ресторану , салону або будь-якого іншого подібного закладу. Саме на вітрину , а також на її естетичність і акуратність насамперед звертають увагу потенційні покупці , і багато в чому від того , як буде виглядати скління вітрин , залежить те , заглянуть клієнти всередину приміщення або вважатимуть за краще не заходити .

У зв'язку з цим , найважливішу роль відіграє якість та естетичність скління вітрин . Якісне та сучасне скління вітрин , скління ресторанів і магазинів дозволяє відвідувачам ще з вулиці бачити весь виставлений у вітрині товар в подробицях , а також робить приміщення магазину , ресторану або салону більш світлим і просторим візуально.

Відзначимо , що між звичайним склінням вікон , балконів , і склінням вітрин є ряд істотних відмінностей. Для такої роботи , як скління ресторанів , бутика , кафе і магазинів , як правило , використовуються склопакети великого розміру , що володіють специфічними властивостями і характеристиками. Сама технологія скління такого типу також володіє своїми особливостями.

Скління магазинів і ресторанів: тенденції , різновиди , організація входу , двері


В цей час саме широке поширення має алюмінієве скління магазинів і ресторанів , аптек і бутиків , вітрин будь-яких торгових закладів. Існує безліч систем подібного скління , і серед них особливої уваги заслуговують профільні системи ALUTECH - саме їх використовують у своїй роботі фахівці компанії Ваш Дім .

Sільмаг 19 Для скління магазинів застосовуються склопакети товщиною 32 мм із загартованого скла 6мм , алюмінієві профілі і сендвіч панеліЛучшій прилавок - це грамотно оформлена зовнішня вітрина. Видно весь товар , видно весь магазин.Стеклопакети загальною товщиною від 24 до 40 мм , які використовуються для такого скління , у своїй конструкції мають загартоване , надміцне скло 6 , 8 або 10 мм , покрите захисною плівкою - це необхідно для безпеки приміщення і знаходяться в ньому людей . Тому в даний час безпечне скління великогабаритними склопакетами користується високим стійким попитом у власників торгових та офісних площ . Залежно від бажання власника приміщення , скління вітрин може бути виконано із застосуванням тонованого скла , скла з дзеркальною плівкою - це дозволить приховати від сторонніх очей все, що відбувається всередині приміщення.

3ba54cd5ad8072196cec4f251bf86d55 Вхід в магазин або кафе - це те , з чого відвідувачі починають знайомство із закладом , і на основі чого створюють перше враження про нього. І немає нічого дивного в тому , що разом з склінням вітрин магазинів , кафе чи ресторанів - оформлення входу в будівлю замовники висувають особливі вимоги. Найчастіше для скління входу в магазин , кафе або будь-яке інше подібна установа використовуються двері з алюмінію і скла. Двері можуть бути виготовлені в будь-яких конструкціях - автоматичні , розсувні , розпашні. Підбирати двері та їх конфігурації слід відповідно до зовнішнім виглядом і оформленням вітрини будівлі , вони не повинні порушувати її цілісність і подобу. Вибір конфігурації дверей залежить від типу будинку , скління і вхід в будівлю повинні відповідати єдиній концепції , тому, якщо мова йде про алюмінієві дверях , то в них найчастіше не встановлюється імпост . Компанія Ваш Дім при встановленні алюмінієвих дверей використовує сучасну фурнітуру GU і SAVIO . Що стосується вибору склопакетів для такого типу скління , то вони повинні відповідати певним вимогам , і володіти рядом характеристик , серед яких - міцність і надійність , а також безпека, тобто необхідно застосовувати склопакети з загартованим склом або триплекс .

Максимальний розмір для скління вітрин єдиним склопакетом становить 3000 х 6000 мм. Однак , скління магазинів , кафе , ресторанів і бутіків , як правило проводиться склопакетами найоптимальніших розмірів - 2000 х 3000 мм. Хоча на практиці , підбір типу вторинного скління , а також склопакетів , їх розмірів , здійснюється залежно від вимог і переваг замовника , а також від особливостей будівлі.


// Попередні статті...

Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net