Корисні статті

12.05.2016
Душові кабіни зі скла

Душова кабіна зі скла в даний час є невід'ємною частиною сучасного інтер'єру. Легка і прозора візуально, скляна душова кабіна ідеально впишеться в Вашу ванну кімнату, надавши нові можливості для дизайну і оформлення житла.

Багатий вибір  скляних кабін для душу задовольнить найвибагливіший смак. Прозорі білі і кольорові, матові і з напиленням, тоновані і візерунчасті. Покриття спеціальними фарбами дозволяє нанести будь-який малюнок за бажанням замовника.

tub-shower-door  Як правило, душова кабіна має складну геометричну форму. Але іноді вона може являти собою одинарну скляні двері ніші. Займає душова кабіна зазвичай кут приміщення. Скляні панелі знаходяться по відношенню до стін або під кутом 90 або 135 градусів. Цим визначається і градусність петель «скло-скло» і «скло-стіна», так само як і з'єднувачів. Це можуть бути як глухі екрани, так і дверні стулки. Конструкції зі скляними стінками мають оптимальну висоту.

 При установці кабіни для душа особливу увагу варто звернути на ущільнювальні профілі. Довжина їх зазвичай дорівнює стандартній висоті кабіни і становить2,2 м. Ущільнювачі прозорі, мають різну конфігурацію і довжину так званих вусиків. Призначені закривати різні за величиною та місцем розташування зазори між склом, між підлогою та склом і між стіною і склом, щоб уникнути підтікання та розбризкування води за межами душової кабіни. Для дверей душової кабіни є магнітні ущільнювачі, що дозволяють щільно утримувати двері в закритому положенні

Традиційні орні - одно- або двостулкові - вимагають більше місця, а компактні розсувні підійдуть навіть для самої малогабаритної ванної кімнати.

20151010_130344   heavy-neo-opt-06   Shower extensible-2  душ332

При уявній крихкості така конструкція скляної кабіни для душа здатна витримувати перепади температур, удари і випадкові подряпини. Основне навантаження приймає на себе загартоване скло, з якого найчастіше виготовлені лицьові панелі.

Цей матеріал функціональний, естетичний і гігієнічний. Остання якість особливо важлива, враховуючи специфіку ванної кімнати. Панелі вологостійкі і не деформуються навіть при тривалому використанні. Скло в кабіні для душа легко миється, стійке до дії засобів побутової хімії, не тьмяніє. Для створення антибактеріального ефекту на нього можна наносити спеціальне напилення. Спеціально оброблені краї панелей і скляних дверей душової кабіни захистять споживачів від порізів і подряпин. 


// Попередні статті...

Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net