Корисні статті

28.11.2014
Скляні перегородки - ефективне вирішення проблем з простором та освітленням

 Скляні перегородки завдяки своєму вишуканому вигляду, впишуться в будь-який інтер"єр. Для того, щоб правильно та ефективно розподілити простір на житлові та інші зони ,необхідно лише використати скляні перегородки.Вони візуально збільшать простір,а використовуючи розсувні перегородки щей трансформують його. 

Оригінальним вирішенням з організації заповнення дверних прорізів, може стати заміна дерев"яних дверей скляними. При цьому буде вирішена проблема з браком сонячного освітлення.

Скляні перегородки застосовуються в тих приміщеннях та кімнатах, які необхідно зробити прозорими і світлими. Вони є вельми функціональним і дуже практичним рішенням при установці різних інтер'єрних комплексів, особливо тих, які перебувають під наглядом. Функціональність скляних перегородок і сфера їх використання різноманітна. Ви можете самі придумати ескізи малюнків які хочете нанести на полотно скляних перегородок або дверей.

Скляні перегородки зараз дуже популярні і застосовуються в будь-яких інтер'єрах від квартирних до офісних приміщень.

В офісі, який не володіє достатньою площею, для поділу робочих місць, скляні перегородки можна досить ефективно застосувати. Оригінальний вигляд офісу, який обладнаний такими скляними перегородками, гарантований. 

Крім того, різноманітні не тільки малюнки і форма скла які можна нанести на скляні перегородки, але також і фурнітура для скляних перегородок і дверей, а також інших скляних конструкцій. Клієнт завжди може вибрати саме те, що ідеально підійде до інтер'єру його офісу або квартири.

У наш час застосовувати скляні перегородки в дизайні офісу або квартири вважається досить популярним.

2_19_1_bg  1215375547_expanding_system_in_shower_  peregorodka-8b


// Попередні статті...

Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net