Корисні статті

08.08.2014
Секційні ворота «Алютех»: факти, які говорять самі за себе!

Секційні ворота «Алютех»:
факти, які говорять самі за себе!

Про що ви замислюєтеся, коли вибираєте секційні ворота для свого гаража: як уникнути ремонту? Як вони поведуться при сильних морозах? Чи не загрожує вашим воротам іржа? Наскільки вони безпечні при експлуатації? Навіщо гадати, коли можна звернутися до фактів, заснованим на реальних цифрах. Група компаній «Алютех» - провідний виробник секційних воріт розкриває свої секрети для тих, хто при вирішенні практичних питань керується здоровим глуздом і воліє спиратися на факти.

images (1) Полотно секційних воріт «Алютех» складається з кількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Кожна секція - це тришарова сендвіч-панель: сталеві стінки і пінополіуретан між ними.

Одним з основних елементів панелей секційних воріт є сталева стрічка, яку «Алютех» закуповує в готовому вигляді тільки у лідируючих в своєму сегменті компаній. З метою поліпшення антикорозійних властивостей панелей на сталеву стрічку наноситься цинкове покриття (225 г / м2), а з лицьового боку панелі використовується двошарове полімерне покриття (грунт і емаль). Покриття товщиною 30-40 мкм надійно охороняє поверхню воріт від механічних пошкоджень і дії опадів. При цьому підвищена стійкість до корозії всієї конструкції секційних воріт «Алютех» забезпечується також за рахунок застосування забарвлених бічних накладок і комплектуючих з корозійно-стійких матеріалів.
  гаражні ворота
3 Група компаній «Алютех» регулярно тестує свою продукцію в науково-дослідних лабораторіях. Так, результати випробувань елементів полотна секційних воріт «Алютех» на антикорозійну стійкість показали, що і через 15 років експлуатації воріт седвіч-панелі «Алютех» збережуть свою працездатність і привабливий зовнішній вигляд навіть в умовах підвищеної вологості, наприклад, на автомийках.

Вагомим аргументом, який підтверджує якість секційних воріт «Алютех», є їх виняткова міцність і надійність. Ці характеристики визначаються, в першу чергу, значною товщиною (45 мм) сендвіч-панелей, а також їх особливою конструкцією, при якій зовнішній і внутрішній сталеві листи кожної панелі з'єднуються в надійний замок, утворюючи замкнутий контур. На жорсткість панелей впливає і щільність їх наповнювача: вибираючи пінополіуретан з підвищеною щільністю (46-47 кг / м3), «Алютех» забезпечує своїх воріт гарантовану стійкість до деформації. Всі ці чинники визначають стійкість секційних воріт «Алютех» до вітрових, ударним, статичним навантаженням і виключають можливість розшарування панелей (що принципово важливо для великих і важких воріт).

images (2) І звичайно, для всіх автовласників актуальне питання: «Чи впораються секційні ворота із завданням збереження тепла всередині гаража при сильних морозах?» Секційні ворота «Алютех», завдяки унікальній товщині сендвіч-панелей і якісному утеплювачу, володіють високими теплофізичними властивостями. Результати численних досліджень в лабораторіях та Науково-дослідного інституту НІСД (Болгарія) за участю Всесоюзного інституту метрології показали, що коефіцієнт опору теплопередачі воріт «Алютех» дорівнює 1,00 ± 0,05 м2 К / Вт

Чи достатньо цього для вашого регіону? Судіть самі. Згідно з нормативними документами (СНиП 23-02-2003), з  температурою самої холодної п'ятиденки в році -28 оС потрібні ворота, опір теплопередачі яких становить 0,705 м2 К / Вт. Цей же показник для Санкт-Петербурга (-26 оС) дорівнює 0,674 м2 К / Вт. Висновок очевидний: навіть якщо ви живете в найхолоднішому районі СНД, секційні ворота «Алютех» впораються зі своїм завданням більш ніж на 100%.

Важливий фактор при виборі гаражних воріт - безпеку їх застосування. Секційні ворота «Алютех» і тут зарекомендували себе якнайкраще. Конструкція сендвіч-панелей виключає будь-яку можливість защемлення пальців між секціями воріт, а також між полотном і направляє. Кожна пружина забезпечується спеціальним механізмом, який у разі поломки пружини не дозволяє полотну впасти.
  
images Конструкція секційних воріт «Алютех» повністю відповідає європейським стандартам безпеки, що підтверджено протоколом випробувань, проведених європейською акредитованою лабораторією. Наявність протоколу дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ, яка обов'язкова в країнах Євросоюзу.

І нарешті, останній штрих! В даний час дуже просто підібрати секційні ворота «Алютех» практично для будь-якого гаражного отвору - як з точки зору розмірів, так і з позицій відповідності їх загальному архітектурному стилю споруди. Секційні ворота «Алютех» в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі Hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) і квітів панелей, секційні ворота «Алютех» ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом. Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру древа (золотий дуб, темний дуб, вишня), володіють всіма перевагами сталевих воріт, надають котеджу елемент престижу і підкреслюють індивідуальність.

Про що в сукупності свідчать всі ці факти? Про те, що для вашого гаража не існує більш надійного, довговічного, зручного й естетичного рішення, ніж воротні системи «Алютех». А факти, як відомо, річ уперта!


// Попередні статті...

Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net