Корисні статті

29.05.2014
Фасадне скління.


 Фасадна система - це основа для проектування та будівництва безлічі типів сучасних будівель , для виконання різнопланових архітектурних рішень; вона демонструє ті якості алюмінію , які роблять його унікальним будівельним матеріалом.
Антикоррозийность , міцність і легкість , точність при складанні - головні якості алюмінієвих систем .

                 3ф

Компанія Ваш Дім пропонує фасадне скління для офісних комплексів , торгових центрів , елітних житлових будинків. Під фасадними алюмінієвими конструкціями маються на увазі вітражі , еркери , входи , то є безліч видів скління будівель.

                  1ф

Основою для скління фасадів є алюмінієва стійко- ригельна профільна система . Ця вітро -і водонепроникна система призначена для виготовлення вертикальних і похилих навісних фасадів , зимових садів , світлових і зенітних ліхтарів. Стійко- ригельна система повністю відповідає вимогам СНиП в кліматичних умовах України . Особливості системи: опрацьовані вузли примикання , їх гідро-і паро- ізоляція , що дозволяють уникнути застосування герметиків . Ці системи легко комбінуються з іншими системами , призначеними для виготовлення будь-яких видів вікон і дверей. Також до переваг системи відносяться :

• Швидкий монтаж фасадної системи завдяки застосуванню стандартних анкерних консолей. Скління товщиною від 6 до 40 мм
• Простий монтаж вставних вікон і дверей
• Широкий діапазон кутів нахилу (по вертикалі і горизонталі )
• Наші фасадні конструкції додадуть закінчений вигляд вашій будівлі

Стійко- ригельна система

f50_2 Стоечно -ригельна система для виготовлення алюмінієвих фасадів і покрівельних конструкцій не тільки дає необмежену свободу для творчості дизайнерам і архітекторам , але і дозволяє створювати красиві і міцні максимально прозорі конструкції за рахунок мінімізації товщини застосовуваних профілів. Система представлена в шести індивідуальних стилях , кожен з яких допускає застосування різних варіантів зовнішньої обробки. Така широка лінійка дозволяє всіляко комбінувати вертикальні і похилі панелі , сумісні з різними типами елементів, що відкриваються , що передбачає безліч технічних рішень для фасадних конструкцій, що відповідають найрізноманітнішим вимогам .

Ширина алюмінієвих профілів - 50 мм. Несуча конструкція знаходиться з внутрішньої сторони фасаду і складається з вертикальних і горизонтальних трубчастих профілів , до яких кріпиться скління та / або заповнюють панелі з алюмінієвими притискними планками. На них защелкиваются декоративні кришки. Ця структура може розташовуватися як вертикально , так і під певним кутом.

Результати проведених термічних випробувань системи коливаються між такими значеннями :
2,0 < KR < 2,8 Вт/м2 К ( значення класу 2.1 згідно DIN 4108 IV ) або KR < 2,0 Вт/м2 К ( значення класу 1.0 згідно DIN 4108 IV)

f50_3 Вертикальні стійки являють собою коробчатий профіль з дренажними каналами і посадочними місцями для ущільнювачів під скління. Глибина горизонтальних ригелів дозволяє розташовувати їх внутрішню сторону в одній площині з внутрішньою стороною стійок або зміщувати її назад. Притискні планки кріпляться до основної структурі через наскрізне отвір для гвинта за допомогою гвинтів з нержавіючої сталі і пластмасових стопорних кілець. Це гарантує оптимальне закріплення скла і / або заповнюють панелей. Потім на притискні планки захлопуються алюмінієві декоративні кришки. Ширина притискних планок і декоративних кришок з внутрішньої сторони - 50 мм. Для того , щоб забезпечити правильне і максимально точне з'єднання , використовуються вертикальні і горизонтальні кришки різної глибини .

Типи горизонтальних і вертикальних декоративних кришок :

- прямокутні
- округлі
- еліптичні
- U- образні
- Плоскі

Номінальна товщина структурних стінок профілів від 1,7 до 2,7 мм залежно від розміру профілів
Скління фасаду - це складний технологічний процес.

Збірка .

Ригелі встановлюються на стійки внахлест. Це забезпечує дренаж з них через стійки , що не перегороджуючи вертикальну дренажну камеру. У ущільнювачах каналах поміщають гумові ущільнювачі з EPDM , які герметизує стійки і ригелі без застосування силіконів . Горизонтальні ригелі кріпляться до стійок за допомогою саморізів з нержавіючої сталі або / і спеціальних закладних сухарів ( при необхідності) .

Установка і анкеровка

Зобр043Вертикальні стійки кріпляться до несучих елементів каркаса будівлі за допомогою адаптованих кріпильних деталей з алюмінію або оцинкованої сталі. Кріплення алюмінієвих елементів до будівлі має бути здійснено таким чином , щоб вібрації будівлі та елементів гасилися , і не переносити навантаження на алюмінієві конструкції. Закріплення проводиться через довгасті гвинтові отвори , які дозволяють , з одного боку , регулювати положення і, з іншого боку , здійснювати вільне розширення алюмінієвої конструкції. Деталі для анкерування кріпляться за допомогою болтів і гайок або за допомогою напрямних , що вже мають в каркасі будівлі. Анкеровка кріплення повинні відповідати розрахунку міцності конструкцій.


Заповнення

Зобр052 Скло та заповнюють панелі монтуються із зовнішнього боку на алюмінієвих опорних елементах для скління , які вставлені в ригелі ( 2 штуки на кожне заповнення ) . Скло та заповнюють панелі утримуються на своїх місцях під час монтажу за допомогою пластмасових скляних затискачів , які пригвинчуються до основних профілів (не менш 2 штук на кожне скло та / або панель для заповнення ) . Необхідно передбачити вентиляцію скла і / або заповнюють панелей. Різниця в товщині між склом і / або заполняющими панелями компенсується алюмінієвими дистанційними профілями . Ці дистанційні профілі різної товщини можуть комбінуватися з різними ущільнювачами для скління.
Відкриваються елементи .

Відкриваючі елементи у вертикальних фасадах. Вікна та двері вбудовуються таким же чином , як і заповнюють панелі. Принцип термоізоляції зберігається у всій конструкції . Наступні серії вікон і дверей можуть бути вбудовані : CS 59 , CS 68 , CS 77 ...

Можливі обмеження :

Рекомендована градація склопакетів за розмірами - 1200 x 1500 мм.
Максимально допустимий розмір склопакета - 2000 x 3000 мм.

Горизонтальне і похиле скління необхідно виконувати з використанням триплекса або захисної плівки на внутрішній стороні склопакета. Всі конструкції повинні піддаватися попереднім розрахунком на жорсткість і міцність . Крок стояків при похилому віражі повинен бути не більше 1000 мм.


// Попередні статті...

Зацікавилися?
Телефонуйте! Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання!

+38 (0362) 68—32—78

+38 (067) 751—72—90

+38 (098) 442—81—09

 

Або за електронною поштою:

dim.rv@ukr.net